Стратегия фирмы 2018

Лідери

За 2018 рік укріпляємо або займаємо лідерство в даних сферах: акваріуми для акваскейпінгу, професійні акваріуми, послуги, акваріуми «під ключ».

Формувати своїх прихильників

Робота на те, щоб  замовник постійно повертатався. Розробити систему, при якій з нами краще постійно працювати, ніж з іншими компаніями.

Виробництво Офіс Живність Сервіс
Якщо вибираємо акваріум, то Blue Barbus. Лідери в Україні по продажу якісних товарів. Готовий модельний ряд всіх товарів. Рибка і рослина для запусків акваріумів. Допомагати клієнтам в акваріумістиці. Лідери по готовим рішенням і послугам в Києві. З нами завжди все добре.

Оптимальний варіант на майбутнє – роздрібні магазини по Україні (акваріуми, вазони, подарунки – без зоотоварів). Можемо взяти лідерство в декораціях для акваріумів.  Розвиток товарної лінійки єдине, чим ми можемо займатись в 2018 році.

В 2018 році розширення приміщень не буде.

Джерела продажів

Сайти Куренівка Сервіс Інший інтернет Оффлайн Оптова торгівля
Працюємо Закінчено Закінчено Після внутрішніх робіт і наповнення складу Не на часі Не на часі

План робіт на рік на 2018

Наші переваги це офіс з офрмленими акваріумами, власне виробництво, бренд Blue Barbus, сайти та якісна продукція.

Повністю готові сайти, розписані всі товари, проводимо SEO оптимізацію, зовнішня реклама продукції. Наповнити склад певними моделями, щоб були постійно. Організувати картку шанувальника Blue Barbus. Ми на ринку лише виставляємо свою продукцію і чекаємо на реакцію покупців. Ринок покаже, куди рухатись далі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 5 = 1